NOVINKY

V sobotu 5.11. proběhne poslední závod Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2022 ve Frýdku Místku - Hornická desítka. Zájemci o start se prosím nahlaste Mgr. Sadilovi do 24.10. k přihlášení startu a rezervaci místa v autobuse. Odjezd autobusu bude v ..... hodin z vlakového nádraží ve Šternberku. Propozice najdete v odkaze: ...

V sobotu 22.10. proběhl předposlední závod Běžeckého poháru v Nové Hradečné. Naše děti opět prokázaly schopnost bojovat o nejlepší umístění i když podmínky byly ztížené deštěm a i délka tratě byla delší než při posledních závodech.

Brádelníček

17.10.2022

V sobotu 22.10. nás čeká další závod běžeckého poháru v Nové Hradečné pod názvem Brádelníček. Závod probíhá na místním fotbalovém hřišti u vlakového nádraží.

V sobotu 15.10. proběhl v Uničově další závod Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2022 pod názvem Uničovská maratonka. Přesto že počasí moc nepřálo, závodu se zúčastnilo přes 120 dětí ve 12. kategoriích. Z Dolan soutěžili Antonín Šuba, který obsadil 4. místo, Natálie Šubová, která doběhla na 6. místě, Viktorie Husáková, která doběhla...

V sobotu 8.10.2022 proběhl ve Šternberském parku další závod běžeckého poháru, kterého se účastnily děti z Atletika Dolany při Atletickém klubu Šternberk.

Tréninky probíhají každé pondělí v době 16:30 - 18:00 hodin na veřejném hřišti Dolany nebo tělocvična ZŠ Dolany v době 1630 - 1800 hodin.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky